Regulamin wydawania Kart Stałego Klienta

Regulamin wydawania Kart Stałego Klienta (KSK)

Dominika Młyńczak Made in Wrocław

1. Niniejszy Regulamin określa zasady wydawania oraz korzystania z Kart Stałego Klienta (dalej KSK).

2. Regulamin obowiązuje od 1 marca 2024 r. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.dominikamlynczak.com.pl

3. Wystawcą KSK jest firma Dominika Młyńczak z siedzibą we Wrocławiu (52 - 016) przy ul. Rybnickiej 18g/7, NIP 8992499388, e-mail: dominikamlynczak@gmail.com. Jedna KSK wydawana jest wyłącznie na jedną osobą (dalej Posiadacz Karty)

4. Warunkiem uzyskania KSK jest dokonanie zakupów w butiku Dominika Młyńczak Made in Wrocław (stacjonarnym lub internetowym) na łączną kwotę min. 3000 złotych w okresie nie dłuższym niż 12 miesięcy (paragony sumują się) oraz udostępnienie danych: Imię, nazwisko, adres - email, data urodzenia. Wykazanie spełnienia warunku kwotowego jest po stronie osoby ubiegającej się o jej wydanie KSK. Dowodem spełnienia warunku kwotowego wydania KSK jest przedstawienie paragonów zakupu.

5. KSK może posługiwać się wyłącznie Posiadacz Karty.

6. KSK przeznaczona jest dla klientów indywidualnych.

7. KSK upoważnia do 10 % (dziesięć procent) rabatu na zakupy w sklepie stacjonarnymi i internetowym na produkty nie objęte promocją lub wyprzedażą.

8. Rabat z KSK nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.

9. Rabat z KSK nie dotyczy tzw. zamówień indywidualnych oferowanych przez Wystawcę KSK.

10. KSK nie jest kartą kredytową ani płatniczą. Rabatów nie można wymienić na gotówkę.

11. KSK ważna jest 12 miesięcy od momentu jej wydania.

12. Wystawca KSK zastrzega sobie prawo do wyłączenia niektórych towarów z oferty objętej rabatem wynikającym z posiadania KSK.

13. Wystawca KSK zastrzega sobie prawo do unieważnienia KSK w przypadku, gdy jej właściciel świadomie udostępnia ją osobom trzecim w celu uzyskania przez nie dodatkowych zniżek lub innych korzyści wynikających z posiadania KSK.

14. Wystawca KSK zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

15. Wystawca KSK oświadcza, iż przestrzega RODO, zabezpiecza i chroni powierzone mu dane, umożliwia do nich dostęp, zmianę, uzupełnienie lub usunięcie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 16. Powierzenie danych przez Posiadacza KSK jest dobrowolne, jednakże konieczne do wydania KSK. Udostępniając dane Posiadacz KSK wyraża zgodę na ich przetwarzanie, także w celach marketingowych. 17. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem, zastosowanie mają powszechnie obowiązujące przepisy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl