VICKY galaktyka

Brand: DOMINIKA MŁYŃCZAK
Shipping time 4 dni
390.00

Sukienka o nazwie VICKY

Projekt i wykonanie DOMINIKA MŁYŃCZAK

Mojej własnej produkcji tkanina, logowana imieniem i nazwiskiem, w galaktykę (zrobiłam taki wzór na tkaninie by przypominać nam wszystkim kobietom, że Możemy Wszystko!)

Półtransparentna tkanina (viskoza), półtransparentne rękawy i część dolnej falbany, wewnątrz podszewka, czarne wnętrze więc sukienka nie prześwituje tam gdzie nie powinna, reszta jest półtransparentna by nadać sukience lekkości.

Góra jest w pełni regulowana, sznureczkami regulujemy czy chcemy by góra była zakryta, możemy też poluźnić sznureczki i odkryć jedno ramię a możemy z sukienki zrobić hiszpankę.

Idealnie pasuje do niej pasek, możemy zbluzować górę i wyregulować za pomocą paska długość sukienki. Idealnie wygląda również jako oversize. Jest totalnie całoroczna.

TEN MODEL to mój BEST SELLER (są osoby, które mają VICKY we wszystkich kolorach i tkaninach jakie zrobiłam)

Szyję ten model z następujących wzorów i kolorów: CHABROWA, OCELOT, GROSZKI, GALAKTYKA, POMARAŃCZ, KWIATY na czarnym tle, KWIATY letnie, FUKSJA batyst etc...

Szyję je również w wersji długiej

Rozmiar UNIWERSALNY (idealna od XS po XXL - gwarantuję) - wpisz w wyszukiwarkę na stronie VICKY a pokażą się dostępne tkaniny, pokazana jest też na różnych rozmiarach

Share

Our new collection

No products

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product