PIŻAMA Geisha

Brand: DOMINIKA MŁYŃCZAK
Shipping time 4 dni
390.00

Nazwijmy ją Piżamą, jednak z pewnością nie jest nią, określiłabym ten komplet bardziej jako ekskluzywny komplet do spania ale również na przyjęcie w ogrodzie, ja chodzę w nim do sklepu. Chodząc po domu (na tzw. Home Office) czuję się wygodnie a jednocześnie śmiało mogę prowadzić telekonferencję, przyjąć gości czy kuriera. Świetna opcja na piżama party. Bluzkę można wykorzystać zupełnie oddzielnie, tak samo jak spodnie, świetnie sprawdzą się do grubego swetra czy białego basic'a. Komplet wygląda orientalnie, za sprawą wzoru i genialnej jakości MOJEJ WŁASNEJ PRODUKCJI batystu. Te z Was, które chodzą w moich batystach nie chcą już nic więcej, wiecie jak genialnie oddycha i wiecie jaka to jest Jakość przez duże J.

Można wiązać w pasie, zrobić talię, można nosić zupełnie swobodnie jako oversize, z tego jestem znana, bardzo lubię takie rozwiązania.

Spodnie szyję dla Was albo szerokie pełne bez rozcięć lub z rozcięciem od samej góry, by były jeszcze bardziej seksowne. Ten drugi model jest węższy i mniej oversize.

Piżama nie jest dopasowana, pamiętajcie, dopasować ją możecie za pomocą wiązania w talii, tylko tam będzie dopasowana, model kierowany jest do tych z Was które lubią mój oversiz'owy styl i swobodę, którą zazwyczaj określacie jako seksowny oversize, za co bardzo dziękuję :)

Na zdjęciach gdzie jest japoński pudrowo-różowy wzór spodnie są pełne, szersze. Na zdjęciach  niebieskich (tkanina chabrowe groszki) spodnie są z rozcięciami.

Pamiętajcie, że mogę do kompletu doszyć Wam KIMONO, wejdźcie wówczas na "KOMPLET 3 w 1 z KIMONEM"ten komplet zakup i wpisz w uwagach do zamówienia wybraną tkaninę, np. różowa w ptaszki czy granatowe kwiaty

Share

Our new collection

No products

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product